KKK - Korduma Kippuvad Küsimused

Kui Sa ei leia siit oma küsimust, saada see mulle!      Kindlasti vastan sellele ja kui see küsimus kipub korduma, lisan ka siia.

Sina saad aidata teha olemist siin lihtsamaks ja mugavamaks!

Mida tähendavad toote siltides tärnid?

Kõik tooted on tähistatud tärnidega 1-5ni, et anda edasi hinnangulist kvaliteeti sellel esemel.

5 tärni: Toode on uueväärne, ei esine defekte.

4 tärni: Toode on korralik, esineb kriipse/kraapse/toppe. On aimatav, et toode on kasutatud. Siiski on see veel pikka aega õige hoolduse korral kasutatav ka uues peres.

3 tärni: Tootel on peale vaadates näha, et kasutatud. Tootel esineb defekte mis on kirjelduses välja toodud. Toode on TeiMy lehel vaid seetõttu, et seda saab kasutada spetsiifilistes kohtades: nt laut, ehitusplats vm. 

2 tärni: Toode sobib pigem DIY projektideks, ümber tegemiseks, käsitööks. Selliseid tooteid TeiMy lehelt ilmselt ei leia. Kui on soov ja huvi, võib neid alati küsida, sest neid on siiski meil alati.

1 tärn: Toode on kasutuskõlbmatu, sobib ainult loovale inimesele erinevateks projektideks. (selliseid tooteid TeiMy lehelt ei leia. Neid võib küsida, sest neid on meil alati)

Miks ma peaks maksma rohkem kui miinimum hind?

Ei peagi. Miinimumhind on määratud vaid selleks, et teha tasa oma kulud – maksekeskuse vaheltkasu, veebiplatvormi halduskulud ja riide omahind/transport. TeiMy eesmärk on siiski pakkuda võimalust kõigile! 

Kui aga Sul on võimalik, siis selleks, et TeiMy saaks pakkuda võimalust neile, kellel ei ole võimalik, palun määra hind oma südametunnistuse järgi. 🙂 

Lühidalt ja raske südamega otse öeldes: Sa võiksid pakkuda rohkem, et tagada TeiMy jätkusuutlikus. Et pered kel pole võimalik aga tahavad ise hakkama saada ning abi küsida ei söanda, saaks seda teha. Sina saad aidata neid, kes tahavad ise ennast aidata. 😉 

Minu eesmärk ei ole TeiMy kulult rikkaks saada. Kaltsuäriga rikkaks ei saa, nagu nad ütlevad. 🙂