5 kevad-suvist moenippi

5 minuti lugemine

Mida panna selga, kui oled pool aastat kodus istunud ning selleaastane tänavamood nii kauge-kauge? Me arvame, et oskame sind aidata! 5 kevad-suvist moenippi 2021 aastaks leiad siit! 

Moenipp nr 1: Julgus

See aasta domineerib julgus ennast väljendada. Kes sa oled, kui teised sind ei näe?

  • Etnilised mustrid ja rahvamotiivid
  • Leopardimuster
  • Eriti suured mustrid ja motiivid

Oled tagasihoidlik ja ei armasta domineerida? Mantel, tikitud motiividega seelik või rahvusmustriga riie on just see hooaeg sinu jaoks.

Sinus on natuke mässumeelsust, aga tähelepanu endale väga palju tõmmata ei soovi? Leopardimuster on selle hooaja suund, mida võtta.

Eriti julged võiksid sobitada erinevaid suuri ja väikseid mustreid: lained, ruudud, sik-sakid. Eriti moes on veidi hüpnotiseerivad mustrid. Lase fantaasia valla!

Moesuunad 2021 julgus
Julge eksperimenteerida mustritega!

Moenipp nr 2: Värvid

Selle aasta põhivärv on kollane. See sümboliseerib lootust ning on avatuse ja rõõmu värv. Kuid on veel mõned moekad värvisuunad:

Ei ole saladus, et kollast pruuniga kannavad välja ainult julged. Võti on sobitamises. Siiski on see selle aasta suund.

Eelmisest aastast jätkab trendi lavendel, sidrunkollane, mündiroheline, mattpistaatsia, vahukommiroosa.

Ei tasu aga kurvastada, kui kapis neid värve ei ole. Ka must, hall, pruun ja valge on väga ilusad värvid. Moekaks tänavusel aastal teeb seda värvi riietuse erk kollane või sinine lisand. Olgu selleks käekott, saapad, sall, müts või vöö.

Moesuunad 2021 värvid
Ole julge! Ole värviline!

Moenipp nr 3: Maskid

Ilmselt me maskidest ei pääse ning nüüdseks on need muutunud juba moelavadel (loe: tänaval) üheks eraldiseisvaks detailiks millele tähelepanu pöörata. See hooaeg on moes kaks suunda:

Soliidne must kaitsemask on kindlasti suund mida endale võtta. See sobib iga riietusega ning mõjub väga stiilselt.

Kui must tundub igav või on soov eristuda, siis soovitaks seda teha juba suurte ja julgete mustritega!

Moenipp nr 4: Aksessuaarid

Aksessuaarid lisavad inimese riietusse selle päris oma – iseloomu, tuju või usu. Julgus olla päris ise on moes. Siiski mõned mõtted ka siia:

  • Sussid ja Crocsid
  • Miniatuursed käekotid
  • 90ndate ehted
  • Siidisallid
  • Narmad

Kodumugavusega ära harjunud inimestel on raske minna üle kontsakingadele. Tunne rõõmu sussidest ja crocsidest, sest need on moes!

Moesuunad 2021 aksessuaarid
Narmad, sussid ja suured ehted. Selle hooaja trend!

Käekott hoia riietusele ja üritusele vastav, aga soovituslikult väike. Kollane on jällegi selle hooaja värv.

Aeg on välja võtta ka oma lemmikklambrid ja -võrud. Ole julge, katseta soengutega ja kanna oma juukseid uhkusega! Chocerid on samuti tagasi! Pärlikeed, võrud, mustrilised ketid, vööd. Kaunista oma kaela. Lisaks lisab see kaelale pikkuse efekti.

Siidisallid 60ndatest on samuti tagasi. Kanna ümber pea, hobusesaba küljes, peapaelana, turbanina, kaela ümber või seo koti külge. Põnev ja julge muster lisab veel omakorda stiili! Ära karda katsetada! Lisaks on see ideaalne ”halva soengu päevaks”.

Narmad on samuti tagasi. See kergelt hüpnotiseeriv narmatants teeb sind mänglevaks ja moodsaks. Vähemalt sel hooaja kindlasti! Siiski võiks jälgida, et liiga palju ei ole ka liiga hea. Vali näiteks narmastega sall aga ära lisa rohkem narmastega esemeid. Nii säilitad hüpnoosi ja mänglevuse ilma lohaka välimuseta.

Moesuunad 2021 valged jalanõud
Ole julge ja enesekindel!

Moenipp nr 5: Valged jalanõud

Aknast välja vaadates ei tahaks kohe kuidagi valgeid jalanõusid jalga panna, aga just need on selle aasta mood. Julguse klass: tipptase!

Õige hoolduse korral on need muidugi igati efektsed ja pilkude osaliseks saavad nende kandjad iga kell.

Valged jalanõud kiirgavad stiili, enesekindlust ja julgust, mis on selle aasta trendide märksõnad.

Kokkuvõttes on need 5 kevad-suvist moenippi vaid üldised soovitused. Mood ja trend on iga hooaeg muutuv. Kui sinu stiil on kindel, jää sellele truuks. Isikupära ja julgus olla isikupärane on juba aastaid kõige suurem trend üldse. Ma loodan, et ülaltoodud nipid aitavad järgmisele kohtumisele riideid valida, sest teame ju küll: ”Mul ei ole mitte midagi selga panna!”

Tule vaata ka poodi, äkki leiad oma uue lemmiku kleidi või vabaaja jalanõud?

Leave a Comment