Pesemise tingmärgid

2 minuti lugemine

+printimine (vajadusel)

Kuidas sa tead, missugust pesu kuidas pesta kui materjale on nii palju ja nii erinevaid? Võiks ju öelda, et selleks on pesemise tingmärgid loodud. Jah, aga kes seda hiina keelt lugeda oskab, eks? 😀 Järgnevalt teeme selle natuke lihtsamaks ühe väikse tingmärkide tabeliga. Pese alati juhendi järgi, sest see hoiab sinu riideid. Pesemisjuhendi leiad riide seest. Teoorias peaks see olema hõlpsasti leitav ja/või tootele siseküljele sisse prinditud. Samuti peaks toote pesemisjuhend vastu pidama pesule kuni eset kasutatakse. Kui pesemisjuhend on väga kulunud, on seda valesti hooldatud. Vähemalt nii riidetootjad väidavad.

Pesemise tingmärgid tabel
Pesemise tingmärgid

Võta vabalt ja lae pesemise tingmärkide pilt omale alla või prindi välja. Raami näiteks ära ja kasuta siseviimistluses kasuliku dekoratsioonina. 😉

Mina võtsin ka selle pildi siit. Ma loodan, et nad ei pahanda, sest eesmärk on ju tegelikult üks: hooldades õigesti oma riideid kestavad need kauem. No ja lihtsustada selle hiina keele lugemist. 

TeiMy poes on toodetel alati pesemisjuhendist tehtud pilt kui esemel see olemas on. Põhjus on lihtne: et sa teaks kui kapriisne antud riie on ja kuidas seda hooldada. Samuti on tehtud pilt koostise sildist kui see olemas on ja põhjus jällegi lihtne: et sa teaks, mis materjalist (või materjalide segust) see on. Kindlasti ei hakka me välja mõtlema kuidas seda toodet hooldada võiks või mis koostisest see olla võiks, sest tänapäeval on esemed juba nii keerukad ning võivad koosneda erinevatest materjalidest või nende segudest.

Ma loodan, et antud pilt võtab juba ise kokku kogu olulise info ning sellest on sulle palju kasu.

Loe ka: Kuidas riidekapis korda luua?

Või kui otseselt pesu pole vaja minna pesema siis vaata mis meie poes pakkuda on: POODI! 

Leave a Comment